Бердичів

міська рада

Рішення профільної комісії: на території громади з’являться нові дорожні знаки

IMG_20211119_090530

Низку звернень від бердичівлян і депутатів міської ради розглянули на комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

Пропозицію депутата Владислава Ліскова встановити елементи примусового зниження швидкості поблизу дошкільного навчального закладу по вулиці Червоній на засіданні схвалили. Реалізовувати її розпочнуть за наявності необхідних коштів у міському бюджеті. Поки ж МКП «Бердичівкомунсервіс» розроблятиме схему дорожнього руху на відповідній ділянці шляху.

Звернення депутата Ігоря Романського щодо розміщення додаткової стрілки зеленого кольору на рівні червоного сигналу світлофора на перехресті вулиць Житомирської і Раскової члени комісії погодили. А от наступну пропозицію – встановлення підсвітки на пішохідному переході по Одеській, 11 – вирішили відтермінувати. Натомість рекомендували МКАРС перевірити і, за необхідності, замінити вуличні світильники. Якщо цих заходів буде замало, комісія повернеться до розгляду попереднього питання.

Новий заборонний дорожній знак 3.21 з’явиться при в’їзді на прибудинкову територію багатоповерхівки по вулиці Генерала Луппова, 10 зі сторони Театральної. Таке рішення на засіданні прийняли, розглянувши колективну заяву місцевих жителів.

Окрім того, біля скраглівецьких дитсадка та гімназії встановлять комплект попереджувальних дорожніх знаків відповідно до норм ДСТУ. А на перехресті міських вулиць 30-річчя Перемоги та Чуднівської, за умови наявності необхідних фінансових ресурсів, буде відновлено світлофорний об’єкт.

Водночас на засіданні відхилили звернення щодо перенесення пішохідного переходу по вулиці Одеській поблизу ЗОШ №12 у зв’язку із недоцільністю. Тут вирішено поновити розмітку та перевірити розташування передбачених дорожніх знаків.