Бердичів

міська рада

Скейт-парк та спортмайданчики, ремонт Центру позашкілля та «Бойової рукавички», кисень для лікарні – на що спрямують державні кошти у Бердичеві

1-3

Бердичів отримує кошти від держави, і у зв’язку з цим було скликано 14 позачергову сесію міської ради, на якій депутати мали внести зміни до місцевої Програми розвитку ЖКГ та благоустрою, а також до бюджету громади на 2021 рік.

Так, зокрема, державну субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій спрямують наступним чином:

  • Ремонтно-реставраційні роботи Центру позашкілля ім. Разумкова – 7,143 млн. грн.;
  • Капітальний ремонт приміщення клубу «Бойова рукавичка» – 0,3 млн. грн.;
  • Будівництво скейт-парку на пров. Пляжному – 3,370 млн. грн.;
  • Будівництво двох спортмайданчиків на пров. Пляжному – 2,557 млн. грн.

Окрім того, субвенцію з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у розмірі 1,0 млн. грн. спрямують на забезпечення киснем Бердичівської міської лікарні.

Проголосували бердичівські депутати й за виділення матеріальної допомоги 9-ти важкохворим мешканцям громади: загальний її розмір складе 35,4 тис. грн.

Один із проєктів рішення, винесених на розгляд народних обранців, стосувався внесень змін та доповнень до рішення міськради від 28.08.2018 р. «Про прийняття об’єкта незавершеного будівництва-спортивного комплексу у комунальну власність Бердичівської міської територіальної громади» (зі змінами). Зокрема, буде створено комісію з безоплатної передачі об’єкта на баланс управління освіти і науки Бердичівської міської ради.