Бердичів

міська рада

Сімох бердичівлян оштрафували за адміністративні правопорушення

IMG_20211117_152228

Сім протоколів про адміністративні правопорушення розглянули на засіданні адміністративної комісії. П’ять із них були складені працівниками муніципальної інспекції, ще два – інспекторами міського кооперативного ринку.

Двох жителів вулиці Низгірецької оштрафували за самовільне знищення зелених насаджень. Зрізавши дерева, чоловіки порушили Правила благоустрою міста Бердичева та ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає накладення штрафу у розмірі від двадцяти до вісімдесяти (на громадян) або від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на посадових осіб та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності).

Виїхавши на вулицю Дружби за скаргою сусідів, муніципальна інспекція виявила, що місцева жителька складувала гній на території загального користування. Дії громадянки призвели до витоку нечистот в озеро. За неналежне зберігання та утилізацію відходів, не дотримання Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, порушення Правил благоустрою на жінку наклали відповідне стягнення.

Також було виявлено витік нечистот із вигрібної ями в зливову систему по ІІ провулку Чуднівському. До власниці ями адміністративна комісія застосувала максимальну санкцію ст. 152 КУпАП.

Окрім того, муніципальна інспекція з’ясувала, що на території одного із місцевих навчальних закладів не виконуються роботи, спрямовані на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку. Комісія розглянула факти нерегулярного скошування бур’янів, видалення сухостійних дерев, чагарників, сухого й пошкодженого гілля та наклала на посадову особу, яка очолює заклад, штрафні санкції максимального розміру.

Оштрафували і двох бердичівлянок, котрі торгували на території міського кооперативного ринку чебуреками домашнього виготовлення без відповідних документів та дозволу СЕС. Такими діями жінки порушили п.15.3 Правил торгівлі на ринках м. Бердичева та ст. 159 КУпАП.

Усі правопорушники повинні сплатити штрафи у 15-денний термін, адже після закінчення відведеного строку розмір стягнень подвоїться, а документи будуть передані до виконавчої служби.