Бердичів

міська рада

Тарифи на проїзд, нові графіки руху транспорту та дотримання перевізниками договірних умов розглянули на засіданні робочої групи

IMG-1285d26be025698242230e559a0a52c7-V~2

Вартість проїзду у громадському транспорті Бердичева залишиться без змін. Таке рішення ухвалила робоча група з питань вивчення та аналізу матеріалів розрахунків тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на маршрутах загального користування.
Ознайомившись із наданими рекомендаціями та обчисленнями, члени робочої групи доручили управлінню економічного розвитку Бердичівської міської ради продовжити створення нової маршрутної сітки місцевої транспортної мережі, проаналізувати пасажиропотік та розробити механізм впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті. Окрім того, під час проведення наступного конкурсу серед перевізників звертатимуть увагу на вік транспортних засобів. Усі погоджені на засіданні пропозиції будуть зазначені у нових зразках договорів.
Серед іншого, члени робочої групи обговорили виконання місцевими перевізниками умов, прописаних у Додаткових угодах. Зокрема, наголосили на необхідності неухильного дотримання водіями автобусів та маршруток етичних норм поведінки, чемного та коректного ставлення до пасажирів, організації комфортних та безпечних поїздок, обов’язкової наявності у салоні транспортного засобу інформаційних плакатів визначеного формату.

Окремо розглянули питання пільг. Так, згідно постанови КМУ від 18.02.1997 р. № 176 та рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 26.07.2019 № 219, право на безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті мають такі категорії громадян:
• учасники бойових дій;
• особи, які отримали інвалідність внаслідок війни;
• члени сімей загиблих ветеранів війни;
• особи, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорій;
• діти віком до 6 років;
• діти постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, пов’язану з аварією на ЧАЕС;
• ветерани військової служби, органів внутрішніх справ, Національної поліції, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту, Держспецзв’язку;
• батьки військовослужбовців, які загинули чи померли, або пропали безвісти під час проходження військової служби;
• реабілітовані особи, які отримали інвалідність внаслідок репресій, або є пенсіонерами;
• особи з інвалідністю І та ІІ груп, діти з інвалідністю та особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю;
• діти з багатодітних сімей;
• пенсіонери за віком;
• учні 1–4 класів (за умови пред’явлення ними шкільного квитка встановленого зразка, але тільки під час навчання у закладах загальної середньої освіти).

Перевізники, зі свого боку, прозвітували про вжиті ними заходи із покращення технічного стану транспорту: перетяжку старих або встановлення нових, антивандальних сидінь, затвердження графіків прибирання у салоні, проведення щоденної дворазової дезінфекції машин тощо.
Наразі, за словами міського голови Сергія Орлюка, корективи у всі сфери життя містян, в тому числі й у транспортну, вніс коронавірус. Доки громада перебуватиме у “червоній” зоні, перевізники працюватимуть згідно нових графіків руху, ознайомитись з якими можна буде на офіційному сайті міста, та возитимуть пасажирів за кількістю сидячих місць.
Водночас міський голова закликав бердичівлян бути свідомими та намагатися без потреби не перевантажувати транспортні засоби у час пік. Жителі громади повинні максимально згуртуватися та допомогти один одному пережити непростий час карантинних обмежень, – підкреслив Сергій Орлюк.

Один відгук

  1. Одні й ті ж проблеми. З Червоної гори неможливо виїхати після 19.30. графік на зупинці для лохів? Таких як я і інших наївних людей? По місту немає транспорту після 20.00. тільки одинока 1 проїде раз чи два. Після 20.00 місто має витерти? Чи в нас комендантська година? Це просто ганьба!!!

Останні новини