У приміщенні Скраглівського старостинського округу триває ремонт опалювального обладнання

IMG_20211122_105753

За сприяння місцевої влади та завдяки її співпраці із підприємцями у приміщенні Скраглівського старостинського округу ремонтують опалювальний котел. Кошти на його модернізацію виділили ФОП “Кущак Г. Г.”, ФОП “Пишняк О. В.” та ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”.

Робітники вже замінили насоси, проводку та фільтри, оновили перемички та крани. Встановили манометр, який показуватиме і температуру, і тиск. Однак реставрацією самого лише котла, повідомив голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк, не обмежаться. У планах – утеплити будівлю, відремонтувати дах та всю систему теплопостачання.

Працівникам було дуже важко перебувати у холодному приміщенні, зізналася староста сіл Скраглівка та Підгородне Ольга Мельник. Нині ж вони з нетерпінням чекають, коли запрацює оновлене обладнання. Від імені всього колективу пані Ольга подякувала меценатам і керівництву громади за допомогу.