Бердичів

міська рада

Із 30 листопада школи Бердичева повністю переходять на очну форму навчання. На «дистанційці» залишається ДЮСШ ім. Лонського.

ВАКЦИНАЦІЯ_заставка

Із вівторка 30 листопада бердичівські школи повністю перейдуть на очну форму навчання. Минулого тижня з «дистанційкою» попрощалися майже всі навчальні заклади, у понеділок 29 листопада до їхнього числа приєдналася СЗОШ № 17, а 30-го коло замкне останній заклад – ЗОК № 14.

За інформацією начальниці управління освіти і науки Валентини Адаменко, дистанційно наразі працюватиме лише дитячо-юнацька спортивна школа ім. В. Лонського. Причина – той самий відомий людський фактор: тривалий час один із тренерів-викладачів вагався на рахунок вакцинації. Зрештою, він вирішив зробити щеплення і вже отримав першу дозу. Друга призначена на 22 грудня, тож до того часу (за умови, якщо Житомирщина не вийде з «червоної» зони) ДЮСШ працюватиме у дистанційному режимі.

У свою чергу, 100-відсоткова вакцинація працівників спортивної школи чи вихід області з «червоної» зони дасть можливість поновити роботу Палацу Спорту, який знаходиться у підпорядкуванні ДЮСШ і наразі вимушений припинити свою діяльність.