До Дня Збройних Сил України бердичівляни передали подарунки військовослужбовцям

261300935_981532605907345_1637833164512846386_n

До Дня Збройних Сил України загальноосвітні та дошкільні заклади бердичівської громади підготували подарунки для українських військовослужбовців. Збір смаколиків серед педагогів, дітей та їхніх батьків організувало управління освіти і науки Бердичівської міської ради.

Продукти харчування, солодощі, малюнки та листівки воїнам передасть місцева волонтерка Катерина Закревська. Із транспортом жінці допомагатимуть соратники-побратими з Києва. Аби встигнути до свята, розвозити гостинці розпочнуть вже сьогодні.

Вітання з Бердичева, зі слів Катерини Закревської, отримають 26-та, 30-та, 54-та, 93-тя, 95-та та інші бригади.

Міський голова Сергій Орлюк подякував небайдужим жителям громади за участь у благодійній акції та побажав волонтерам щасливої дороги. Зібрані подарунки, сподівається, стануть приємним сюрпризом для українських захисників, зігріють їхні серця і душі, нададуть сил та наснаги для подальшої боротьби.