Засідання п’ятнадцятої чергової сесії Бердичівської міської ради

Placeholders_2

18 листопада 2021 року о 10:00 год. в актовому залі виконавчого комітету відбудеться засідання п’ятнадцятої чергової сесії Бердичівської міської ради VIІI скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 24.12.2019 №1030 «Про затвердження міської програми розвитку та підтримки галузі «Охорона здоров’я» на 2020-2022 роки в новій редакції» (зі змінами).
  2. Про створення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради та затвердження її персонального складу.
  3. Про  внесення змін до рішення  міської ради від 21.12.2020 № 25 «Про затвердження міської цільової програми розвитку освіти Бердичівської міської територіальної громади на період 2020-2022 років» (зі змінами).
  4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 21.12.2020 №26 «Про Комплексну цільову програму розвитку галузі культури на  2020 – 2022 роки» (зі змінами).
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 05.02.2021 № 81 «Про Програму шефської допомоги підрозділам Збройних Сил України у 2021 році» (зі змінами).
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2020 № 29 «Про відшкодування різниці в тарифах у 2021 році» (зі змінами).
  7. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 № 1042 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2020 рік та Бердичівської міської територіальної громади на 2021-2022 роки» (зі змінами).
  8. Про інвестиційну програму ТОВ «Комплекс екологічних споруд» на 2021-2023 роки.
  9. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 05.02.2021 № 76 «Про комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Бердичівської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2021- 2025 рр.
  10. Про утворення територіальних формувань цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади.
  11. Про внесення змін до бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік.
  12. Про погодження Кредитного договору та Договору про грант з НЕФКО.
  13. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.06.2019 № 912 «Про надання гарантії».
  14. Про створення Комунального підприємства «Бердичівський комбінат харчування» та затвердження його Статуту.
  15. Про передачу громадянам у власність земельних ділянок.
  16. Про припинення права користування земельними ділянками.
  17. Про продовження договорів оренди землі.
  18. Про внесення змін до договору оренди землі.
  19. Про затвердження документації, вилучення та передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та оренду фізичним і юридичним особам.
  20. Про вилучення та передачу земельних ділянок у власність фізичним особам.
  21. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою.
  22. Про затвердження проекту землеустрою та надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  23. Про надання права сервітутного землекористування.
  24. Про продовження договорів сервітутного землекористування.
  25. Про продаж земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, який належить покупцю на праві власності.
  26. Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок.
  27. Про затвердження до продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) вільної від забудови земельної ділянки.
  28. Про затвердження до продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) права оренди вільної від забудови земельної ділянки.
  29. Про внесення змін до рішення міської ради.
  30. Про прийняття майна у комунальну власність Бердичівської міської ради.
  31. Про надання згоди на безоплатне прийняття дитячого ігрового майданчика до комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади від ТОВ «Бердичівський хлібозавод».
  32. Про затвердження висновку про вартість об’єктів приватизації для продажу на електронному аукціоні майна комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади.
  33. Про приватизацію об’єкта комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади –  нежитлового приміщення за адресою: м. Бердичів, вул. Шевченка, 18/2, шляхом продажу на електронному аукціоні.
  34. Про приватизацію об’єкта комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади –  нежитлового приміщення за адресою:  м. Бердичів, вул. Житомирська, 5 шляхом продажу на електронному аукціоні.
  35. Про приватизацію об’єкта комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади –  нежитлової будівлі та вбиральні за адресою:  м.Бердичів, вул. Сергія Ковтуна, 16 шляхом продажу на електронному аукціоні.
  36. Про затвердження Положення про службу «Соціальне таксі» у Бердичівській міській територіальній громаді в новій редакції.
  37. Про проведення повторного конкурсу на зайняття посади директора Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» Бердичівської міської ради Житомирської області.
  38. Про скасування рішення міської ради від 07.07.2021 №271 «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.06.2021 №234 «Про перейменування управлінь та відділів, затвердження положень».
  39. Про внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 01.12.2020 №3 «Про затвердження Положення про постійні комісії Бердичівської міської ради восьмого скликання» (зі змінами).
  40. Про зняття з контролю рішень Бердичівської міської ради.
  41. Про розгляд депутатських запитів.
  42. Різне.