З 8 листопада дві школи Бердичівської громади почали працювати у звичайному режимі

IMG_20211029_095852-scaled

Учні Бердичівського міського ліцею № 15 та Скраглівської гімназії з 8 листопада повернулися до очного навчання. Відновлення повноформатного освітньо-виховного процесу у цих закладах стало можливим завдяки 100% рівню вакцинації викладачів та персоналу проти коронавірусної хвороби.

Решта загальноосвітніх шкіл продовжує роботу у дистанційному режимі, запровадженому після встановлення у регіоні “червоного” рівня епідемічної небезпеки. Повернутися до звичних занять, доки громада перебуває у “червоній” зоні, навчальні заклади зможуть лише після того, коли усі їхні працівники пройдуть повний курс щеплення та отримають відповідні документи.