Передчасно пішов із життя Володимир Пономарчук

254951345_969708150423124_8669908779282454561_n

З глибоким сумом сповіщаємо, що на 64-му році життя не стало бердичівлянина, державного службовця, депутата міської ради 7-го та 8-го скликань, політичного та громадського діяча Володимира Пономарчука.

Народився Володимир В’ячеславович Пономарчук 29 листопада 1957 року у Гришківцях. Закінчив Бердичівську загальноосвітню школу № 12. Вищу освіту за спеціальністю “Інженер-механік” здобув у Київському політехнічному інституті, однак у столиці не залишився: жити і працювати повернувся до рідного Бердичева.

Свою трудову діяльність Володимир Пономарчук розпочав у 1980-му на місцевому машинобудівному заводі “Прогрес”. За 13 років роботи на виробництві займав різні посади: інженера, старшого майстра, заступника начальника управління забезпечення якості.

У 1993-му розпочав службу в органах місцевого самоврядування та невдовзі очолив один із відділів Бердичівського міськвиконкому. Майже два десятиліття – з 1994-го по 2011-ий – був заступником міського голови – з економічних питань та з питань житлово-комунального господарства. З 2011-го по 2015-ий обіймав посаду заступника директора “Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права”.

Тривалий час очолював міський осередок політичної партії “ВО “Батьківщина”, двічі обирався депутатом до Бердичівської міської ради, був помічником Народного депутата України. Керував місцевою муніципальною інспекцією з моменту її створення. Колеги, друзі та знайомі згадують його як порядну, врівноважену, відповідальну, інтелігентну людину.

У Володимира Пономарчука залишилися дружина, син, донька та четверо онуків…

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Володимира Пономарчука з приводу непоправної втрати.

Вічний йому спокій і вічна пам’ять!