Бердичів

міська рада

14 річницю з дня створення відзначили спецпризначенці в/ч А 1182

ССО

Урочистості з нагоди 14-ї річниці з дня створення відбулися у в/ч А 1182, де проходять службу військовослужбовці Сил спеціальних операцій.

Командир частини називає очолювану ним спільноту «колективом патріотів, котрі звикли робити свою справу якісно й професійно, не дивлячись на умови». У частині, зазначив, пам’ятають про подвиги загиблих побратимів, зберігають спадок славних пращурів, працюють на мир і безпеку для живих та на щасливе майбутнє задля прийдешніх поколінь. Кожна частина, зазвичай, має своє гасло: для себе за певний дороговказ вони взяли слова Тараса Шевченка, який застерігав співвітчизників не вірити тим, хто дарує й просить. Долю потрібно робити своїм власним розумом, вчив Кобзар. Спецпризначенці слідують його заклику не дати порвати Україну на шмаття і, мабуть тому й перемагають…

Невелика за кількістю А 1182 демонструє великі результати, маючи в арсеналі чимало успішних кейсів, констатують у командуванні ССО. Про її здатність діяти стрімко, мобільно й ефективно знають ті, кому треба знати, і цього досить.

Від себе особисто та від імені всієї бердичівської громади  подякував звитяжним воїнам Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Так, не приховує, щоденних проблем із життєдіяльності громади вистачає. Але вирішують їх у мирному місті, в якому немає вибухів та пострілів, в якому діти граються на майданчиках, а не ховаються, трусячись, у підвалах. І дивлячись на цих струнких, молодих, але загартованих війною, офіцерів та солдат, не можеш не вірити у те, що в Україні настане переможний мир.   

Останні новини