Бердичів

міська рада

Бердичівська музична школа закупила нове обладнання

IMG_20211217_145737

Міський голова Сергій Орлюк відвідав Бердичівську музичну школу та оглянув нове технічне обладнання музично-теоретичних класів.

2 інтерактивні дошки, 2 активні колонки, 10 синтезаторів, 4 ноутбуки, 1 кольоровий принтер та 13 офісних стільців на загальну суму 200,0 тис. грн. були придбані у рамках Комплексної цільової програми розвитку галузі культури на 2020-2022 рр. за кошти із міського бюджету та інші надходження спеціального фонду (в т.ч. бюджету розвитку).

За словами директорки музичної школи Інни Бузі, інтерактивні дошки високо оцінили як учні, так і педагоги. Дітям найбільше подобається виконувати різноманітні завдання, подані у ігровій формі. Вчителі ж, зазначила, відтепер мають можливість ефективніше організовувати навчальний процес, адже біля дошки одночасно може працювати 4 дитини.

Ноутбуки, розподілені між викладачами-теоретиками, допомагають останнім у підготовці та проведенні уроків. А за допомогою колонок діти прослуховують найкращі зразки світового музичного мистецтва у відмінній якості.

Надзвичайно важливою складовою успішного навчання, переконані педагоги, є практичні заняття. Тут у нагоді вчителям стали синтезатори, придбані для першачків.

Раніше, розповіла Інна Бузі, діти тренувалися на так званій “німій клавіатурі” – беззвучній імітації клавіш, а потім по черзі закріплювали свої вміння біля фортепіано. Нова техніка значно прискорює освоєння інструменту та допомагає утримувати дитячу увагу, адже видобувати звуки значно цікавіше, аніж просто натискати на клавіші.

Щоб продемонструвати Сергію Орлюку свої досягнення, першокласники зіграли на синтезаторах кілька мелодій, з-поміж яких – і всесвітньої відомий “Щедрик” Миколи Леонтовича.

Увесь колектив музичної школи від імені учнів та їхніх батьків висловив подяку міській владі за підтримку та створені умови для покращення й модернізації навчального процесу.

Один відгук

  1. Ми щиро дякуємо за величезну підтримку нашій школі. Новітні технології допоможуть діткам нашої громади краще та швидше пізнавати прекрасний світ музики!!