Бердичів

міська рада

Бердичівські військовослужбовці відзначили професійне свято

IMG_20211206_085725

Перший заступник міського голови Артем Азізов відвідав 226-ий окремий автомобільний батальйон та привітав його особовий склад з Днем Збройних Сил України та 30-ою річницею з моменту їх створення.

Військовослужбовець – одна із найпочесніших професій в українському суспільстві, наголосив у своєму виступі Артем Азізов. Саме армія, продовжив, сьогодні стоїть не лише на сторожі державних кордонів, а й на сторожі нашого спокою та впевненості у майбутньому. Саме солдатам та офіцерам, які, ризикуючи власним життям, сумлінно виконують свій громадянський та військовий обов’язок, переконаний перший заступник, жителі громади завдячують власною безпекою та миром у своїх домівках.

Від імені міського голови Сергія Орлюка, Бердичівської міської ради, виконавчого комітету та жителів бердичівської громади Артем Азізов побажав бійцям міцного здоров’я, гідного фінансового забезпечення, тепла і родинного затишку.

За професіоналізм, високі показники у бойовій підготовці, вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді й участь у громадському житті міста військовослужбовці і працівники Збройних Сил були нагороджені Грамотами від міської влади, а також Подяками від керівництва в/ч А 2927 та оперативного командування “Північ”.

Очільники батальйону подякували громаді за підтримку і допомогу, зазначивши, що вважають її своєю опорою і надійним тилом.