Бердичів

міська рада

Бердичівські депутати зібралися на позачергову сесію

IMG_20211216_161252

Зміни обсягів міжбюджетних трансфертів та необхідність здійснення видатків із бюджету громади стали причиною скликання 16-ї позачергової сесії Бердичівської міської ради. З-поміж іншого, до Порядку денного включили проєкт рішення про матеріальну допомогу: народні обранці проголосували за те, аби одноразово допомогти 5-ти мешканцям громади, котрі потребують невідкладного лікування, на загальну суму 22,0 тис. грн.

Кошти у розмірі 1,0 млн. грн. спрямують МКП «Бердичівводоканал» на погашення різниці у тарифах. Депутати внесли зміни до рішення міськради щодо Програми розвитку ЖКГ та благоустрою міста на 2020 рік та Бердичівської міської ТГ на 2021-22 рр. Також змін зазнало рішення ради, що стосувалося місцевої Програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності. У зв’язку зі зміною обсягу міжбюджетних трансфертів та необхідністю здійснення видатків, на сесії внесли зміни до дохідної та видаткової частин бюджету на 2021 рік.

По завершенні сесії до міського голови звернулися громадські активісти та батьки учнів Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю. Питання полягало у тому, чи працюватиме заклад далі, чи не перенесуть його до Житомира і яка, власне, доля 450 млн. грн., що їх за президентською програмою «Велике будівництво» виділили на будівництво в інтернаті критого спортивного манежу та реконструкцію майнового комплексу.

І сам інтернат, і земля під ним є власністю Житомирської обласної ради, тобто, належить не місту, а області, інформував присутніх Сергій Орлюк. Тому якимось чином впливати на діяльність закладу бердичівська громада не має повноважень. Зрозуміло, особисто він – за те, аби інтернат працював, розвивався і завдяки участі у Програмі став по-справжньому потужним, наголосив Сергій Орлюк.

За однією з пропозицій, групу депутатів, котрі представляють Бердичів в обласній раді, буде запрошено на наступну, 17-ту чергову, сесію Бердичівської міської ради, що має відбутися 23 грудня о 10:00. На ній народні обранці матимуть змогу пояснити на загал як позицію обласної ради, так і свою особисту стосовно місцевого спортивного ліцею.

Останні новини