Бердичів

міська рада

Бердичівські депутати не дали достроково припинити повноваження своєму колезі Костянтину Казакову

1-28

Жваве обговорення на сесії Бердичівської міської ради викликав проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата ради Костянтина Казакова.

За інформацією міського голови, даний проєкт народні обранці попередньо розглянули на засіданнях усіх постійних депутатських комісій та на Погоджувальній раді. На трьох із п’яти комісій проєкт підтримали.

Уже на самій сесії думки колег Казакова розділилися: одні апелювали до того, що, заяву, мовляв, ним було написано не сьогодні й не вчора, і якщо депутат виявив бажання скласти повноваження, то потрібно поважати його думку.

Інші представники депутатського корпусу пропонували, таки, заслухати пана Казакова, нагадуючи про певні обіцянки, що були дані ним свого часу громаді. Сам автор заяви пообіцяв виступити після того, як відбудеться голосування. 17 «за», 14 «утрималося» – і Костянтин Казаков залишився у депутатах.

Вже після голосування у своєму виступі, з-поміж іншого, він зазначив, що бачить депутатів, керівників міста та громаду командою одного човна, що іде одним, потрібним, курсом, на який направлені зусилля всіх до одного. Свого слова перед виборцями, зауважив, він дотримувався й дотримуватиметься, але справа у тому, що останнім часом активно зайнявся самоосвітою. А вона, як і депутатська діяльність, потребує часу. Необхідно було чимось жертвувати, тож вирішив пожертвувати депутатством. Втім, частина його колег з роботи у раді вирішила інакше, і Костянтин Казаков, судячи зі всього, продовжуватиме суміщати роботу на громаду із набуттям знань.