Бердичів

міська рада

Бюджет громади-2022 затвердили бердичівські депутати на черговій сесії

IMG_20211223_100829

Останню, можливо, цього року сесію – «бюджетну» – відпрацювали депутати Бердичівської міської ради. Майже півсотні проєктів рішень було на ній розглянуто, і один із них – проєкт бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2022 рік. Попередня робота у постійних депутатських комісіях дозволила ухвалити проєкт швидко й злагоджено, без дебатів і дискусій. При визначенні обсягу фінансового ресурсу бюджету на 2022 рік, вказали автори проєкту, вони врахували основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку на наступний рік, динаміку надходжень податків і зборів. Окрім того, фахівці орієнтувалися на підвищення розмірів державних соціальних стандартів.

Одне з доповнень до проєкту стосувалося зміни обсягів міжбюджетних трансфертів та отримання уточненого проєкту рішення «Про обласний бюджет Житомирської області на 2022 рік». Іще одне доповнення було пов’язане з розподілом обсягів ряду субвенцій.

Кошти у розмірі 3,9 млн. грн. у 2022 році спрямують комунальному підприємству «Бердичівтеплоенерго» – на погашення різниці у тарифах. Так само з цією метою комунальному підприємству «Бердичівводоканал» перерахують 1,0 млн. грн.

Рішенням депутатів було внесено зміни та доповнення до місцевих програм – розвитку та підтримки галузі охорони здоров’я, розвитку галузей освіти, фізичної культури і спорту, культури, ЖКГ та благоустрою, охорони навколишнього середовища тощо. Окрім того, народні обранці затвердили програми на 2022 рік.

До порядку денного увійшла ціла низка земельних питань, було ухвалено Статути місцевих закладів культури, а також Положення про управління освіти і науки та про відділ ДАБК. Ближче до фіналу ряд депутатів оголосили ряд звернень та запитів.     

Останні новини