Бердичів

міська рада

Більше 2 тисяч подарунків від друзів із Німеччини передав дітворі Житомирщини пастор церкви «Новий час» Леонід Жучков

1-26

До Нового року залишається зовсім трохи, а це значить, що у тих, хто у цей час звик радувати людей добрими справами, – багато роботи. Більше 2,0 тис. подарунків передав дітям Бердичева, Бердичівського району та Житомира пастор церкви «Новий час» Леонід Жучков. Подарункові набори отримали сини й доньки учасників бойових дій, діти-сироти й напівсироти, діти, котрі мають інвалідність та проблеми зі здоров’ям, малеча з багатодітних та малозабезпечених сімей тощо.

Серед подарунків чого лише не знайдеш: і теплі шарфики зі шкарпетками, і шапочки з футболками, і засоби гігієни, і шкільне приладдя, і, звісно, безліч іграшок.

Усі ці подарунки – з Німеччини, від тамтешньої дітвори, а передали їх Леонідові Жучкову давні німецькі друзі та партнери. Співпраця між ними триває ось уже майже 30 років. За традицією, українські дітлахи відповідають на увагу з боку однолітків з Німеччини власноруч створеними малюнками. По той бік кордону не лише з вдячністю приймають малюнки, а й влаштовують конкурс на кращі роботи. Переможці, знову таки, отримують приємний бонус: одного разу, припустимо, ним став батут, іншого – цікава подорож з батьками й у колі друзів.

Бердичівська громада щиро дякує Леоніду Жучкову за щире бажання творити добро. І зичить, аби воно незмінно поверталося сторицею.