Бердичів

міська рада

Вихованці міських дитячих реабілітаційних центрів отримали солодощі до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

IMG_20211203_092624

Очільники бердичівської громади та представники влади різних рівнів відвідали Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю та передали солодощі його підопічним.

Вихованці центру зустріли гостей концертом та продемонстрували свої досягнення і таланти – акторські, вокальні, хореографічні.

“Особливі” діти потребують особливої уваги, переконана директорка установи Тетяна Осадчук, бо вони ведуть невпинну і важку боротьбу за своє здоров’я і майбутнє життя. Однак, зауважила, інвалідність – це не вирок, і яскравим тому прикладом слугують щоденні маленькі перемоги підопічних закладу, що радують увесь колектив та надихають фахівців на подальшу працю.

Наразі у Центрі реабілітації працює 15 спеціалістів, обладнано кабінет сенсорної терапії. Заклад обслуговує понад 60 дітей, котрі мають розлади психічного і фізичного характеру.

За самовіддану працю, гуманізм та милосердя подякував працівникам установи Сергій Орлюк. Усім присутнім міський голова побажав міцного здоров’я, наснаги, терпіння та Божої опіки.

Грамотами від Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету були нагороджені фахівчиня з фізичної реабілітації Анастасія Войцехівська та вчителька-дефектологиня Наталія Щот.

Не оминули увагою і вихованців Навчально-реабілітаційного центру для дітей “Насіння Надії”, які також отримали солодкі подарунки. Нині в організації спільно з волонтерами надають кваліфіковану допомогу та психологічну підтримку майже 200 родинам з “особливими” дітьми.
Дбають у “Насінні Надії” і про батьків. Тут переконані: кожна мама – це насінинка, що, потрапляючи у сприятливі умови, може вирости у велике дерево та дати життєдайну силу своїм дітям.

Останні новини