Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20211207_125514_701

13 проєктів рішень, що стосуються різних сфер життя територіальної громади, розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

Зокрема, члени виконкому затвердили склад колегії міської служби у справах дітей та надали дозволи на укладення угод щодо нерухомого майна, право власності чи право користування яким мають діти. Один неповнолітній отримав статус дитини, позбавленої батьківського піклування, інший, у зв’язку зі смертю одинокої матері, – дитини-сироти.

Також на засіданні погодили відкриття благодійного рахунка для збору фінансової допомоги на лікування юної бердичівлянки та внесли зміни до списків дітей, чиї родини мають статус малозабезпечених, для безкоштовного надання їм продуктів дитячого харчування.

Згідно прийнятих виконкомом рішень, оприскувач “Олеомакс-90” перейде з балансу МКАРСу на баланс МКВЖРЕП № 7, а житель громади, який пересувається на інвалідному візку, зможе облаштувати тамбур для забезпечення власних потреб.

Окрім того, члени виконавчого комітету затвердили склад координаційної ради з питань протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції та Положення про неї.

Останні новини