Бердичів

міська рада

Відкриття Головної новорічної ялинки, захист дитячих прав, надання адресної допомоги: виконавчий комітет ухвалив низку рішень

IMG_20211216_121748

На розгляд виконавчого комітету Бердичівської міської ради, засідання якого відбулося 16 грудня, було винесено 11 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

Зокрема, члени виконкому прийняли кілька рішень, спрямованих на захист прав неповнолітніх. Так, над дванадцятирічною дівчинкою, мати якої померла, а батько перебуває у місцях позбавлення волі, було встановлено опіку та призначено опікуна. У зв’язку зі смертю одинокої матері, її шістнадцятирічний син отримав статус дитини-сироти. Над хлопцем встановлено піклування та призначено піклувальника. Ще над однією дитиною виконавчий комітет припинив опіку, оскільки вона була усиновлена.

Чотирьом жителям громади вирішили надати одноразову адресну грошову допомогу у зв’язку із суттєвим погіршенням їхнього матеріального стану. Схвалили члени виконкому і придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій.

Окремо було розглянуто питання щодо відкриття Головної новорічної ялинки міста. Згідно затвердженого виконавчим комітетом проєкту рішення, свято розпочнеться 19 грудня о 14:00 на Площі Центральній. В рамках святкування будуть організовані та проведені новорічно-різдвяні майстер-класи, тематичні конкурси та навчально-виховні заходи, а також святковий концерт за участі художніх колективів.

Окрім того, на засіданні погодили режими роботи п’ятьох суб’єктів господарювання та затвердили нову структуру й штати Бердичівської музичної школи і міського Палацу культури ім. О. Шабельника.