Бердичів

міська рада

Віковий ювілей відзначила бердичівлянка Надія Подройкіна

1-15

Свій 100-річний ювілей зустріла 19 грудня бердичівлянка Надія Подройкіна. Зі знаковою датою славну землячку привітав міський голова Сергій Орлюк. Від імені Бердичівської міської ради, виконавчого комітету, всієї бердичівської громади та від себе особисто побажав іменинниці життєвої сили, енергії, любові й турботи близьких, родинного затишку та Божої опіки. До вітань голови доєднався представник місцевого осередку ветеранів Микола Вахніцький.

Народилася Надія Трохимівна на Бердичівщині – у с. Голодьки (нині – с. Мирославка). Після завершення навчання у Бердичівському медичному коледжі працювала медсестрою у госпіталі, пізніше – у міській лікарні. З початком 2-ї Світової разом із чоловіком-військовим вступила до партизанського загону. Мала поранення.

Війна закінчилася, і Надія Подройкіна повернулася до роботи у медичних закладах Бердичева. Із виходом на заслужений відпочинок брала активну участь у роботі міської ветеранської організації, держава відзначила її внесок у перемогу над нацистами та у розбудову країни орденами й медалями.