Бердичів

міська рада

Гімназисти Скраглівки зустріли помічників Миколая та різдвяно-новорічні свята

photo1640341455-2

Святий Миколай дав старт різдвяно-новорічним святам і вже обдаровує зі своїми помічниками тих, хто протягом року, що минає, вів себе гідно та зарекомендував добрими справами.

У гімназії с. Скраглівка навчаються та навчають саме такі люди, тож святий не міг не завітати до цього закладу. А поки готувався до урочистого виходу, його супутники – Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, радник міського голови Артур Іваненко, депутат міської ради, підприємець Юрій Ніколаєнко, староста Скраглівки й Підгородного Ольга Мельник – порадували господарів дійства солодкими презентами. Окрім того, Юрій Ніколаєнко зробив приємний сюрприз гімназистам, які захоплюються спортом та сповідують здоровий спосіб життя – подарував професійну боксерську грушу.

Якщо виходити з думки, що діти – майбутнє будь-якої держави, то в України це майбутнє – гарне й квітуче, впевнений Сергій Орлюк. Діти – то особлива щирість та чистота, і коли підживлювати ці чесноти усім необхідним, бердичівська громада та вся Україна матимуть фізично й духовно здорове суспільство.

Гостей у гімназії зустріли тепло й гостинно. А ще – запросили на казкову виставу. На перешкоді чарівним дивам намагалися стати пустотливі чортенята, але, як і має бути, перемогло добро, і дітвора залишилася з подарунками, а усі присутні – з чудовим передсвятковим настроєм.