Бердичів

міська рада

Державні виконавці Бердичева приймали вітання з нагоди професійного свята

IMG_20211217_090858_1

Міський голова Сергій Орлюк відвідав Бердичівський відділ ДВС та привітав його колектив із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби.

Професія державного виконавця, зазначив Сергій Орлюк, нелегка і відповідальна. Вона далека від романтики і передбачає, насамперед, встановлення законності та правопорядку у суспільстві.

Сотні людських доль та життєвих історій проходять крізь колектив місцевої виконавчої служби, який наразі є переважно жіночим. Тому, наголосив міський голова, дуже важливо, щоби представниці прекрасної статі, робота яких пов’язана зі встановленням справедливості, не втрачали оптимізму й життєрадісності, мали бажання йти на роботу та повертатися додому.

Міцного здоров’я, мирного неба, безмежного щастя, людської поваги та жаги до життя побажав працівникам ДВС Сергій Орлюк.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у формування правової культури жителів громади та якісне виконання професійних обов’язків Грамотами Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету були нагороджені державні виконавиці Наталія Манченко та Валентина Демко.