Бердичів

міська рада

Здійснення відвідування установ виконання покарань представниками спостережної комісії

1637848706978

23.11.2021, 24.11.2021 представниками спостережної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради Юрієм Паламарчуком, Даніїлом Камінським та Михайлом Кравчуком в межах повноважень, визначених Положенням про спостережні комісії, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429, було відвідано державні установи «Бердичівська виправна колонія (№70)», «Бердичівський виправний центр (№108)» (далі – установи), а також вивчено стан дотримання прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб, які відбувають покарання у вказаних установах, умови їх тримання та матеріально-побутового забезпечення тощо. Також було проведено анонімне анкетування засуджених.

Зокрема, було відвідано житлові помешкання в яких утримуються засуджені, з’ясовано думку цих осіб про умови утримання та забезпечення їх прав відповідно до чинного законодавства.

В ході спілкування із засудженими, під час огляду помешкань було з’ясовано, що у вищевказаних установах створено придатні житлово-побутові умови для засуджених, вживаються заходи щодо покращення таких умов. Водночас, існують питання стосовно умов утримання засуджених, які потребують покращення та налагодження. Ці питання перебувають на постійному контролі керівництва зазначених установ.

За результатом проведення вищевказаних заходів представниками спостережної комісії не було виявлено фактів порушень прав засуджених, які відбувають покарання в державних установах «Бердичівська виправна колонія (№70)», «Бердичівський виправний центр (№108)».