Бердичів

міська рада

З 23 грудня у Житомирській області скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки

Чернишов

Таке рішення прийнято 21 грудня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Так з 23 грудня у Житомирській, Миколаївській, Київській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

«Ситуація з поширенням захворюваності на COVID-19 у Житомирській, Миколаївській, Київській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях стабілізується. Проте це не привід ігнорувати протиепідемічні заходи чи сповільнювати темпи вакцинальної кампанії. Відтак за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС відповідні облдержадміністрації мають забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації та, за необхідності, вжити додаткових заходів, спрямованих на стримування поширення COVID-19», — наголосив Олексій Чернишов.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА, на сьогодні в області спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації, зокрема кількість підтверджених випадків захворювання зменшилася в понад 2 рази в порівнянні з попередніми тижнями. Завантаженість ліжок з киснем становить 19%. Рівень госпіталізацій – менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування менше 20%. Тож Житомирська область за всіма показниками відповідає “жовтому” рівню карантинних обмежень.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко наголосив, що карантин діє й далі, незалежно від того, у якій ми є зоні. На початку грудня Уряд посилив карантинні обмеження, які передбачають, що у “жовтій” зоні відвідувати концерти, кінотеатри, спортзали, торгові центри, кафе та ресторани, їздити у поїздах та автобусах міжобласного сполучення можна лише з сертифікатом про вакцинацію, довідкою про одужання або негативним тестом.

Нагадаємо, що 30 листопада Уряд вніс зміни до Постанови №1236, які почали діяти з 06 грудня, що визначають зміни до умов карантину.

За інформацією Житомирської ОДА