Бердичів

міська рада

Колектив Бердичівського РЕМ приймав вітання з Днем енергетика

1-20

В актовій залі Бердичівського РЕМ АТ «Житомиробленерго» відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня енергетика. Колектив та його керівника – Володимира Крилика – вітали очільники Бердичівської міської територіальної громади, Бердичівського району, ОТГ Бердичівщини.

Насамперед, міцного здоров’я, подальших успіхів у нелегкій праці, тепла й затишку у домівках побажав своїм підлеглим Володимир Крилик. На місці, де вони нині знаходяться, нагадав, починалася велика електрифікація Бердичівщини. Поруч з адміністративним приміщенням – колишня перша теплова електростанція, що виробляла енергію навіть на Житомир. Ті, хто стояв у витоків місцевої енергетики, працювали важко, але на славу – віддано й натхненно, зазначив Володимир Крилик, і йому приємно констатувати, що сьогоднішні працівники РЕМ не поступаються своїм попередникам ані у знаннях, ані у професіоналізмі, ані у бажанні приносити той самий затишок та світло людям.

Від імені міського голови Сергія Орлюка, Бердичівської міської ради, виконавчого комітету та всієї громади Бердичева винуватців свята привітав перший заступник міського голови Артем Азізов. Праця енергетиків відноситься до того невід’ємного у житті людей, що, на перший погляд, не помічаєш. Але про який комфорт і затишок можна говорити, коли зникає світло, і якими професійними знаннями, досвідом й навичками потрібно володіти, аби забезпечувати безперебійне постачання електроенергії…

За сумлінну та наполегливу працю у галузі енергетики, високі показники у роботі з енергозабезпечення міста, належне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет відзначили Грамотами диспетчера Бердичівського РЕМ Миколу Калініна, електромонтера Михайла Ольшанського, заступника головного інженера Андрія Гегача та бухгалтерку Ольгу Рихальську.  

Останні новини