Бердичів

міська рада

Матеріали на правопорушників розглянула адмінкомісія при виконкомі Бердичівської міської ради

1-1

Матеріали на порушників Правил благоустрою м. Бердичева та Кодексу України про адміністративні правопорушення розглянули на черговому засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бердичівської міської ради.

340 грн. – саме стільки доведеться сплатити пенсіонеру, котрий мешкає на вул. Бистрицькій, за те, що спалював сухе листя, траву й гілки. Те, що, спалюючи, він порушив закон, чоловік визнав, тож, враховуючи даний факт, а також пенсійний вік, штраф – мінімальний.  

Так само 340 грн. штрафу за порушення Правил благоустрою та КУпАП сплатить мешканка будинку, що на вул. Гірській – за проведення земляних робіт без дозвільних документів.

Приватна підприємниця на вул. 30-ти річчя Перемоги самовільно встановила торговельні лотки. На засідання адмінкомісії жінка не з’явилася, мотивуючи це карантином. Втім, від штрафних санкцій це підприємницю не вберегло: вона вимушена буде сплатити 1700 грн.

Біля одного з будинків, що на вул. Дружби, працівники муніципальної інспекції виявили витік нечистот з вигрібної ями на зелену зону та на дорогу. Порушення мешканкою будинку було усунуте – нечистоти прибрали, але факт залишився фактом. Рішення комісії – штраф 340 грн.

Не з’явилася на засідання й продавчиня одного з магазинів у районі Вокзалу. Вона порушила КУпАП, продавши неповнолітній особі пляшку слабоалкогольного напою. Члени комісії вирішили перенести розгляд матеріалів на наступне засідання. Підприємницю завчасно повідомлять про це повісткою. У разі повторної неявки справу розглядатимуть за її відсутності.