Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк привітав із Днем ЗСУ бердичівських артилеристів та колектив терцентру комплектування і соціальної підтримки

1-4

Із 30-річним ювілеєм Збройних Сил України привітав міський голова Сергій Орлюк особовий склад в/ч А 3091 та колектив Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Україна пишається своїм військом, український народ виказує своїй армії найвищий ступінь довіри. Відродившись наново в умовах бойових дій і проходячи крізь горнило випробувань, вона зміцніла, набула безцінного досвіду та впевненості у власних силах. Сьогодні армія України – то унікальна військова спільнота аристократів духу, в якій панує побратимство та вірність обов’язку, і яка здатна гідно й надійно захищати свою землю та свій народ.

Про все це говорили на урочистостях з нагоди Дня ЗСУ, що відбулися у гарнізонному Будинку офіцерів. Зі слів керівництва в/ч А 3091, армія України-2021 – нова, інша армія, відмінна від тієї, що вступила у бій з ворогом у 2014-му. Українське військо, зазначають командири, відправило на смітник міф про невразливість російської військової машини. Йому вдалося скасувати попередні плани загарбника, зупинивши просування українською землею. Водночас мир на більшій частині території України – це те, що досягається дуже непросто, закликають не забувати військові.

Без кого захисники України не обійшлися би у скрутні 2014-2015-й роки, то це без волонтерського руху. Бердичівські артилеристи пам’ятають, як прості люди та волонтери допомагали їм, і не стомлюються дякувати за ту безцінну допомогу.

Вітання на адресу 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича та місцевих волонтерів пролунали від керівників бердичівської громади та Бердичівського району, від депутатів обласної ради, представників ветеранських організацій учасників АТО.

«За Україну непотрібно вмирати – за неї потрібно вбивати ворогів»… Так склалося історично, що Україна в усі часи слугувала ласим шматком для недоброзичливих сусідів, констатувала депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич. Водночас склалося й так, що люди на цій «ласій» території прагнули жити у волі й бути незалежними, тому незмінно ставали на її захист. У День Збройних Сил України народна обраниця віддала шану не лише захисникам Вітчизни, а й захисницям, відзначивши той факт, що жінок в українській армії суттєво більшає, а це є знаковим.

Бердичівська громада не забуває і пам’ятатиме завжди звитяжність армії України, наголосив у своєму виступі міський голова Бердичева Сергій Орлюк. У ній добре знають ціну миру, добре знають, що таке сердечний біль від втрат. Бердичівляни також знають, що війна ще не закінчилась, що майбутнє країни залежить від людей у військовій формі. Тому громада була, є і буде разом зі своєю армією. І коли захисники виконують завдання за призначенням, то можуть бути спокійні за свої родини.

Сергій Орлюк подякував присутнім у залі воїнам, тим, хто зараз – не у пункті постійної дислокації, їхнім матерям та батькам, дружинам та дітям. У Бердичеві вірять, запевнив, що одна з найсильніших армій в Європі відстоїть мир у себе на Батьківщині.

Слова вдячності від міського голови пролунали і на адресу волонтерів. Українці не забувають 2014-2015 роки, коли нужденність захисників, здавалося, сягала максимуму. Допомагали усім людом, везучи на схід мало не все – від одягу, медпрепаратів і звичайної питної води до харчів та дитячих листів і малюнків. Волонтери й сьогодні роблять свою справу – з вірою у те, що українське військо переможе.

Вітання від міського голови з Днем ЗСУ отримали і працівники Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. За сумлінне виконання службового обов’язку, професіоналізм, високі показники у бойовій підготовці, участь у громадському житті громади, вагомий внесок у патріотичне виховання молоді та з нагоди свята Подяку Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету з рук Сергія Орлюка отримав начальник центру Віктор Полторакін.