Бердичів

міська рада

На вулицях Бердичева працюють комунальники

IMG_20211208_115520

На території Бердичівської міської громади за минулу добу значно погіршились погодні умови. Через дощ і мінусову температуру на дорогах спостерігається ожеледиця та налипання мокрого снігу. Щоб убезпечити громадян від травмування, працівники МКП “Бердичівкомунсервіс” періодично обробляють вулично-дорожню мережу протиожеледними засобами.

За інформацією управління житлово-комунального господарства, за останню добу комунальники використали 150 тонн піщано-соляної суміші. До боротьби із негодою було залучено 12 робітників зі шляхової дільниці, а також працівники з благоустрою.

Також на вулицях громади від самого ранку працювало 6 одиниць комунальної техніки: 2 комбіновані дорожні машини (КДМ), 3 трактори МТЗ-80 та 1 трактор ДФ-140. Усі вони розвозили протиожеледні засоби, посипали тротуари та пішохідні переходи. Оснащені спеціальними відвалами та щітками, КДМ, до того ж, розчищали дороги від снігу.

Першочергово комунальники обробили центральні вулиці міста, якими рухається громадський транспорт, потім – більш віддалені. Окрім того, нагадують в управлінні ЖКГ, на території Бердичева встановлено 97 контейнерів із піщано-соляною сумішшю, якою, за потреби, може скористатися кожен містянин.

У зв’язку із погіршенням погодних умов управління ЖКГ Бердичівської міської ради звертається до усіх жителів громади із проханням бути уважними та обережними.

Слід ретельно підбирати одяг та взуття перед виходом з дому, обмежити прогулянки на далеку відстань. Тротуарами пересуватися без поспіху, не ходити понад проїжджою частиною, не перебігати дорогу. За можливості краще залишатися вдома.

В управлінні просять бути особливо обачними водіїв. Не перевищувати швидкість, не маневрувати, дотримуватись безпечної дистанції, уникати різкого гальмування. При відсутності достатніх навичок керування автотранспортом утримуватись від поїздок у негоду.