Бердичів

міська рада

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

COVID-Zhytomyrchshyna

Станом на 17 грудня (за минулу добу 16 грудня) здійснено 15 позапланових перевірок агропродовольчих ринків в районах області. Порушення виявлено на 1 ринку у смт Пулини – поодинокі порушення відвідувачами маскового режиму. За результатами перевірок направлено 1 лист з пропозиціями і попередженнями адміністрації ринку щодо усунення виявлених порушень.

На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 8 позапланових  заходи державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 2 об’єктах (закладах дошкільної освіти – 1, загальної середньої освіти – 1). За результатами перевірок видано 1 припис та складено 2 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 46 перевірок суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 8 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 3, непродовольчими товарами – 1, громадського харчування – 1, аптеках – 1, перукарнях – 2). За результатами перевірок направлено 3 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в листах проінформовані органи місцевого самоврядування, видано 1 припис та складено 4 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП.

За результатами перевірок направлено 2 доповідних листи на адреси керівників Коростенського та Лугинського штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19.

За інформацією Житомирської ОДА