Бердичів

міська рада

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

COVID-Zhytomyrchshyna

Станом на 23 грудня (за минулу добу 22 грудня) здійснено 14 позапланових перевірок агропродовольчих ринків в районах області. Порушення виявлено на 1 ринку у смт Попельня – на прилеглій до ринку території наявна стихійна торгівля. За результатами перевірок в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування та в 1 – правоохоронні органи.

На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 20 позапланових  заходів державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 7 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 1, непродовольчими товарами – 2, громадського харчування – 2, загальної середньої освіти – 1, перукарнях – 1). За результатами перевірок направлено 1 лист з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування, видано 1 припис, видано 2 приписискладено 5 протоколів про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44³ КУпАП.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 38 перевірок суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені у 8 закладах торгівлі продовольчими товарами. За результатами перевірок направлено 2 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 2 листах проінформовані органи місцевого самоврядування, видано 1 припис та складено 5 протоколів про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП.

По результатах перевірок направлено 1 доповідний лист на адресу керівника Житомирського міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19.

Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

За інформацією Житомирської ОДА