Бердичів

міська рада

На Миколая у Бердичеві відкрили сезон зимового плавання

267867120_342966043882908_319731157222844696_n

Одними з головних героїв на День Миколая у Бердичеві стали «моржі» – члени клубу ґартування «Здоров’я». Різного віку, статі й статусу ці люди міцно об’єднані здоровим способом життя. Цього вистачає, аби незмінно збиратися усім разом на міському пляжі і присвячувати себе фізичним вправам, плаванню, зрештою – накопиченню життєвих сил й життєвої енергії.

На Миколая активісти «Здоров’я» запросили на пляж спортивну спільноту міста й усіх бажаючих – познайомитися з азами ґартування, моржування і просто поспілкуватися. Втім, говорити про зимове плавання можна довго, але чи не краще побачити все на власні очі?.. Дивишся – і завтра ти вже у лавах «Здоров’я».

Будь-яка ініціатива, пов’язана з пропагандою здорового способу життя, знайде у нього розуміння й підтримку, зазначив на відкритті сезону міський голова. Особливо приємно Сергію Орлюку бачити, що заняття фізичною культурою й заґартовуванням знаходять відгук у серцях бердичівлян як старшого віку, так і у молоді, що зранку на пляж приходять цілими сім’ями. Здорова громада – успішна громада!

Захід відбувся вдень, а вже увечері на головній сцені Миколаєвого свята представники клубу з рук міського голови отримали Подяку Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, а також ящик морозива від “Трьох ведмедів”.