Бердичів

міська рада

На території міської лікарні засяяла новорічна ялинка

IMG_20211224_165721

У переддень Різдва Христового за григоріанським календарем, на території Центральної міської лікарні відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На свято завітали представники міської та районної влади, медичні працівники, меценати й бердичівляни.

Із прийдешнім Новим роком та Різдвом привітав присутніх міський голова Сергій Орлюк. Простих речей – щастя, достатку, поваги один до одного, здоров’я та жаги до життя – побажав усім жителям громади, а лікарям і медсестрам подякував за їхню надважливу працю. 2022-ий, сподівається міський голова, буде багатим на гарні події та враження, а Україна здобуде перемогу у війні і подолає пандемію.

Голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов та меценат Олексій Ястремський у своїх виступах зазначили, що, попри нелегкі часи, які нині переживає країна, навіть невеличке свято здатне розрадити та надихнути людей на нові звершення. Тому, переконані, новорічна ялинка, якою вони опікуються впродовж останніх 11 років, надасть радості, сил та оптимізму не лише працівникам і пацієнтам медичного закладу, а й усім жителям великого об’єднаного Бердичівського району.

Своє мистецтво і гарний настрій присутнім подарували артисти МПК ім. О. Шабельника Вікторія Петренко, Тетяна Мінич, Сергій Ланцов, Оксана Тимків, Михайло Мінич, а також студентка Педагогічного коледжу Марія Вітюк і директорка Бердичівської музичної школи Інна Бузі.

Кульмінацією святкового концерту стала поява Святого Миколая, котрий привітав бердичівлян із зимовими святами та запалив новорічну ялинку.