Бердичів

міська рада

Однією доброю справою більше: до свята Миколая у Бердичеві здавали кров

1-12

Як і будь-яке інше свято, День святого Миколая має під собою символічне підґрунтя: його часто пов’язують із добрими справами. До гідної зустрічі головного героя 19-го грудня готуються, як слід, не лише малі, а й дорослі. Так у відділі охорони здоров’я Бердичівської міської ради виступили з ініціативою провести акцію з забору крові.

Скільки людей саме у цю хвилину потребують термінового переливання?.. Життя скількох напряму залежить від того, чи знайдуть фахівці потрібну кров?.. Тож, зі слів начальниці відділу Валентини Остапюк, посил у цієї акції простий, але водночас чіткий та однозначний: благородство і небайдужість одного можуть дарувати найцінніше – життя – іншому.  

Організатори дякують фахівцям Житомирського обласного центру крові за те, що відгукнулися на їхню пропозицію. До здачі крові, що відбувалася на 1-му поверсі виконавчого комітету, долучилися працівники виконкому, медики міської лікарні, очолювані Ларисою Бабіковою, та Центру первинної медико-санітарної допомоги, донори, а також чимало звичайних містян, котрі дізналися про забір зі ЗМІ та з соцмереж.

Останні новини