Бердичів

міська рада

Особисті прийоми громадян та опрацювання електронних звернень – основні напрямки роботи депутатів у міжсесійний період

IMG_20211210_111125_811

У період між сесійними засіданнями місцеві депутати ретельно вивчають актуальні суспільні потреби, а також громадську думку з приводу різних питань життєдіяльності міської територіальної громади. Безпосередній зв’язок з її жителями народні обранці тримають, ведучи особисті прийоми громадян.

На переконання секретаря Бердичівської міської ради Богдана Коляди, зустрічі з виборцями – це не лише законодавчо визначений обов’язок місцевої влади, а й гарний спосіб налагодити ефективну комунікацію з громадою.

На дотримання вимог чинного українського законодавства, інформує посадовець, було складено графік прийому депутатами всіх фракцій, представлених у міській раді. Аналогічні графіки розроблено також для депутатів Житомирської обласної ради та депутата Верховної Ради України (ознайомитися з ними можна за посиланням). Окрім того, місцеві народні обранці можуть додатково зустрічатися з жителями громади за власним бажанням та в разі необхідності.

Заяви, пропозиції і скарги, що надходять на прийомі, депутати розглядають у встановлений законом термін та вживають заходів для їх своєчасного вирішення. Також, аналізуючи причини скарг, представники депутатського корпусу вносять пропозиції щодо їх усунення до виконавчих органів міської ради, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.

За інформацією Богдана Коляди, протягом 2021 року лише до виконавчого комітету Бердичівської міської ради надійшло 458 депутатських звернень і запитів. Переважна більшість із них стосувалася житлово-комунальної, соціальної, транспортної сфер, а також надання матеріальної допомоги.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в регіоні на Офіційному сайті Бердичівської міської ради віднедавна запрацювала віртуальна депутатська приймальня. Жителі громади, звертає увагу секретар міської ради, можуть скористатися електронним сервісом та дистанційно подати звернення на ім’я обраного адресата.