Бердичів

міська рада

Почесний бердичівлянин Юрій Євтєєв приймає вітання з 70-річчям

evteev_04

13 грудня вітання з шанованим ювілеєм приймає Юрій Євтєєв: Почесному громадянину м. Бердичева – 70.

Народився ювіляр на Радомишильщині, та ще у дитинстві переїхав до Бердичева: тут навчався у школі, звідси пішов до армії. Після завершення навчання у Київському технологічному інституті легкої промисловості Юрій Євтєєв отримав спеціальність інженера-економіста. Неабиякі організаторські здібності стали причиною успішної кар’єри у комсомольських органах, після чого Юрій Євтєєв обіймав керівні посади у Міністерстві промислового будівництва УРСР, Державному комітеті УРСР з матеріально-технічного постачання, Міністерстві економіки України. Ювіляр має ІІ категорію ліквідатора аварії на ЧАЕС.

У середині 90-х Юрія Євтєєва запросили на роботу до апарату Кабінету Міністрів України: він відповідав за кадрову політику. Держава відзначила професіоналізм Юрія Євтєєва багатьма орденами, Грамотами та Подяками.

Працюючи у столиці, ювіляр ніколи не відмовляв у допомозі рідному місту, всіляко сприяючи вирішенню питань життєдіяльності Бердичева. За це громада вшанувала його Орденом м. Бердичева «За заслуги» та званням «Почесного громадянина м. Бердичева».  

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та вся Бердичівська міська територіальна громада сердечно вітають славного земляка з 70-річчям, зичачи миру, козацького здоров’я, любові, добробуту, родинного затишку, здійснення найзаповітніших мрій та Божої ласки!