Бердичів

міська рада

Реєстрація ПРРО через Електронний кабінет

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

1. За допомогою особистого ключа або інших способів електронної ідентифікації здійснюємо вхід до приватної частини Електронного кабінету, який розміщено за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua/login

 2. Для реєстрації ПРРО знаходимо та створюємо електронний документ за формою № 1-ПРРО «Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій» (J/F1316602).

 3. При заповненні заяви за формою № 1-ПРРОнеобхідно вказати дані:

а.)в розділі 1 «Дія» обираємо комірку «Реєстрація»;

 б.)в розділі 2 «Дані щодо суб’єкта господарювання» зазначається:

– найменування/прізвище, ім’я, по батькові;

– податковий номер/серія (за наявності) та номер паспорта;

– ІПН (для платників ПДВ).

 в.)в розділі 3 «Дані щодо господарської одиниці» зазначається:

– Ідентифікатор об’єкта оподаткування та КОАТУУ (згідно з присвоєним суб’єктом господарювання при наданні Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які проводиться діяльність за формою № 20-ОПП). Для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку у яких відсутні господарські одиниці у поле ідентифікатор об’єкта оподаткування проставляється значення «00000000» та в полі КОАТУУ – значення населеного пункту місця реєстрації;

– назва ГО – для відображення у розрахунковому документі;

– адреса розміщення ГО (програмно-технічного комплексу самообслуговування) – для відображення у розрахунковому документі;

– назва платіжної системи (для платіжної організації платіжної системи (учасника платіжної системи)– для відображення у розрахунковому документі за умови якщо суб’єкт господарювання є учасником такої платіжної системи.

 г.) в розділі 4 «Дані щодо ПРРО» зазначається:

– Тип ПРРО;

– Назва ПРРО (як приклад «Каса», «Термінал», «ПТКС», «Сайт»);

– Номер ПРРО – вказується номер ПРРО, який в межах кожної окремої господарської одиниці має бути унікальним;

– фіскальний номер ПРРО при виконанні дії «Реєстрація» не зазначається.

 д.) в розділі 5 «У разі відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу здійснення розрахункових операцій до моменту належного встановлення зв’язку:» ставиться позначка:

– не здійснюється (ПРРО не працює в режимі офлайн) – при застосуванні ПРРО виключно в режимі онлайн та у такому разі ПРРО не зможе працювати за відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу;

– здійснюється (ПРРО може працювати в режимі офлайн) – надає можливість застосовувати ПРРО за відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу;

– здійснюється (застосовується резервний РРО згідно з п.13 розділу V Порядку) –у такому випадку за відсутності зв’язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу застосовується резервний РРО.

е.) в розділі 6 «Прошу до стандартної кількості (2 тис. фіскальних номерів) додатково видати фіскальні номери у кількості:» проставляється значення (тільки для ПРРО, які мають позначку «здійснюється (ПРРО може працювати в режимі офлайн)»).

є.) в розділі 6 «Підписант» зазначається посада та дані підписанта.

 4. Виконуємо перевірку та у разі відсутності помилок, зберігаємо, підписуємо та направляємоЗаяву на обробку.

 5. Через короткий проміжок часу перевіряємо отримання квитанції про обробку Заяви, та у разі успішної обробки у квитанції отримуємо: «Документ прийнято» «Інформація – ПРРО “Назва каси” з локальним номером “Номер каси” призначено фіскальний номер “Фіскальний номер ПРРО”».

 6. Наступним кроком є подання Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) форма № J/F1391801.

За умови попереднього подання та успішної обробки повідомлення про касирів за формою J/F1391801 можна здійснити завантаження програмного забезпечення ПРРО з офіційного вебпорталу ДПС, яке розміщено у банері «Програмні РРО» та доступні за посиланням:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/.

 8. Вхід в ПРРО (додавання сертифікатів) здійснюється за допомогою ключа касира/старшого касира щодо якого суб’єкт господарювання подав Повідомлення за формою J/F1391801.

                                          Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області

Останні новини