Бердичів

міська рада

Святий Миколай благословив бердичівську громаду та Україну на процвітання, добробут, славу й розвиток (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_20211219_161427

Пустити світло у серця й відкрити душі, воздати хвалу небесам, аби у світі побільшало чудес… Із благословенням від Миколая зустріли присутні на Центральній площі Бердичева початок різдвяно-новорічних свят. З головної сцени урочистого дійства святий привітав бердичівську громаду із прийдешнім Різдвом та Новим Роком. А разом із тим оголосив, що молить Господа про те, аби дав українцям мир і злагоду. Щоби закінчилися війна і у родинах оселився гарний настрій. Ці свята неодмінно подарують малечі безліч радісних сюрпризів, а дорослим – душевну гармонію та здійснення їхніх, дорослих, мрій. Янгол Любові неодмінно почує кожного з добрих людей, знає Миколай, і до кожної родини, бердичівської громади і до всієї Україну прийдуть процвітання, добробут, розвиток та слава!

10, 9, 8, 7, 6, 5… За командою міського голови та усієї Центральної запалили свої вогні ялинки на площі та головна зелена красуня Бердичева.

Великого щастя та щоби у житті завжди залишалося місце для добрих чудес побажав, насамперед, землякам Сергій Орлюк. Понад усе він прагне, аби людські серця наповнювалися теплом, і в них ніколи не зникало бажання творити добро. Війна на сході… Їй неодмінно прийде кінець, так само, як прийде кінець ворогові, вірить Сергій Орлюк. Українці пам’ятатимуть своїх захисників – усіх, хто у різні часи боронив Україну. А сама українська держава житиме мирно, щасливо й багато.

У головні зимові свята Бердичів увійшов зі щирими вітаннями, вогнями, піснями й відзначенням молодих талантів – тих, чиї голоси дарують громаді дзвінке багатоголосся та відчуття прекрасного.

Останні новини