Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вітає Бердичівську громаду з Днем святого Миколая

IMG_20201219_162145-1024x767~3

Шановні жителі та гості Бердичівської міської територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання від виконавчого комітету Бердичівської міської ради та від мене особисто з першим зимовим святом новорічно-різдвяного циклу – Днем святого Миколая!

Миколу Чудотворця в Україні та у Бердичівській громаді шанували здавна, адже саме ця постать стала уособленням милосердя, любові, доброти, заступництва і турботи про ближнього. А 19 грудня для кожного нашого співвітчизника – це символ надії на краще майбутнє, віри у казкове передноворічне диво та здійснення найпотаємніших мрій.

Нині усі ми відчуваємо новорічний настрій і відкриваємо свої серця назустріч світлу, радості, умиротворенню та добру. Саме сьогодні повертаємося у дитинство і, затамувавши подих, чекаємо на святого Миколая, який неодмінно принесе кожному із нас найкращі подарунки – здоров’я, добробут, злагоду, мирне небо, дитячі усмішки.

То ж сердечно бажаю жителям нашої громади та усім українцям тепла і затишку у домівках, добрих сподівань, душевного спокою, сердечної щирості, безхмарного щастя, веселощів та Божої любові!

Нехай святий Миколай захистить Україну від усіляких негараздів, благословить її на розвиток і дарує їй процвітання!

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК