Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк: 3 грудня – День сильних духом людей

d5a5fb7498b70662233e3128107c9c5e~2

Щороку 3 грудня увесь світ вшановує людей, котрі потребують особливої турботи та піклування – осіб з інвалідністю.

Ця дата покликана привернути увагу громади до тих, хто кожного дня долає безліч труднощів та відчуває гостру необхідність у підтримці та сторонній допомозі. Сьогодні суспільство, яке повсякчас заклопотане власними буденними справами, зобов’язане зупинитися і замислитися над їхнім нелегким життям, подарувати їм тепло своїх сердець, проявити співчуття, розуміння і милосердя.

Великої поваги та загального визнання заслуговують люди з особливими потребами, які, попри усі негаразди, не зламалися та не опустили рук. Вони продовжують працювати над собою, займаються спортом і творчістю, активно спілкуються та надихають інших на боротьбу із життєвими обставинами. Сильні духом, вони щодня кидають виклик своїм долям та роблять вагомий внесок у розбудову суспільства рівних можливостей.

Тож від імені жителів громади, Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро бажаю кожному, хто причетний до цієї дати, міцного здоров’я, мужності, витримки, наполегливості та впевненості у майбутньому!

Нехай ваші надії та сподівання втілюються у життя, а оптимізм та віра у власні сили ніколи не покидає ваших сердець!

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК