Бердичів

міська рада

Тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

COVID-Zhytomyrchshyna

Станом на 9 грудня здійснено 16 позапланових перевірок агропродовольчих ринків в районах Житомирської області. Порушень не виявлено.

На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 21 позаплановий  захід державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 7 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 4, загальної середньої освіти – 2, перукарнях – 1). За результатами перевірок направлено 1 лист з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані правоохоронні органи, видано 3 приписискладено 3 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44³ КУпАП.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 44 перевірки суб’єктів господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлені на 7 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 6, спортивних закладах – 1). За результатами перевірок направлено 2 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, в 1 листі проінформовані органи місцевого самоврядування, складено 3 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44³ КУпАП.

По результатах перевірок направлено 1 доповідний лист на адресу керівника Житомирського міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням COVID-19.

За інформацією Житомирської ОДА