Бердичів

міська рада

Установчі збори Молодіжної ради: сформовано склад, обрано керівників, визначено напрямки роботи

IMG_20211203_150548

Молодіжна рада при Бердичівському міському голові провела установчі збори та сформувала свій стартовий склад. Наразі до цього дорадчо-консультативного органу увійшли тринадцятеро бердичівлян – представників громадських об’єднань, установ, організацій та закладів освіти.

Зі слів секретарки ініціативної групи з підготовки установчих зборів Лілії Березовенко, ще дві заяви на членство у Молодіжній раді надійшли після завершення терміну подачі документів. Цих кандидатів, як і тих, хто, можливо, вирішить приєднатися у майбутньому, рада зможе долучити до свого складу вже у процесі роботи.

Окрім того, на установчих зборах було призначено голову, заступника та секретаря Молодіжної ради. За результатами відкритого голосування, посаду голови обійматиме громадський активіст Олексій Тростянський. Його заступницею стала кураторка міського молодіжного центру “М-Формація” Інна Куліш, а секретарем обрали депутата Бердичівської міської ради Артура Іваненка.

З-поміж іншого, на засіданні обговорили перспективні напрямки роботи новоствореного органу та його подальші кроки у сфері реалізації молодіжної політики. Так у раді мають намір розвивати волонтерський рух, створювати умови для цікавого дозвілля та активного відпочинку, започатковувати різноманітні культурні і мистецькі події.

Молодіжна рада при Бердичівському міському голові повинна консолідувати молодь, доносити до органів місцевого самоврядування її думки, зауваження та побажання, залучати до участі у громадському житті та реалізації різноманітних проєктів, наголосила голова ініціативної групи Олена Петрівська. На ефективну і довгострокову співпрацю з радою, зауважила, сподіваються не лише у відділі молоді і спорту, а й в усіх міських установах та організаціях, чия діяльність стосується сфери молодіжної політики.