Бердичів

міська рада

Щоби завжди – на «передовій життя»: у Бердичеві вшанували пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції

1-16

20 грудня разом з колегами по всій Україні вітання на свою адресу приймають бердичівські пенсіонери й ветерани МВС та Національної поліції.

В актовій залі районного відділу поліції на адресу винуватців святкового дійства лунали вітання й пісні. Чимало добрих слів на адресу ветеранів-правоохоронців прозвучало від представників влади, начальника відділу Олега Мельничука, керівника ветеранського осередку працівників МВС Віталія Ніколаєнка. Вони робили все для того, аби Бердичів та район почувалися у безпеці, констатували виступаючі, аби кожен мешканець знав, що знаходиться під надійним захистом, а зловмисники – що за злочином невідворотно слідуватиме покарання.

Міліціонери, а пізніше – поліцейські громади Бердичева в усі роки відрізнялися відданістю обраній справі, високою відповідальністю, згуртованістю та неприйняттям того, що поза законом, зазначив у своєму виступі міський голова Сергій Орлюк. Правоохоронці слугували грозою для злочинного елементу – у радянські часи, у буремні 90-ті, з утворенням незалежної України. Саме ці люди вдихали життя та ставили на ноги новостворені українські правоохоронні органи. Чимало з них побувало у «гарячих» точках, охороняли законність та порядок у Чорнобильській зоні після вибуху на АЕС. Останні роки у числі інших захисників Вітчизни працівники органів внутрішніх справ боронять Україну від агресора у зоні АТО/ООС. Молоді є чому повчитися у ветеранів, вважає Сергій Орлюк, і цей міцний тандем слугує однією з запорук перемоги країни у боротьбі за право бути вільною, незалежною, успішною.

За багаторічну та сумлінну працю щодо захисту прав та свобод громадян, активну громадянську позицію, патріотизм та відданість народу України, вагомий внесок у справу патріотичного виховання молоді, зміцнення законності й правопорядку в Україні та з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції міський голова відзначив представників ветеранської організації Подяками Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету.