Вітання Сергія Орлюка з нагоди Дня працівників прокуратури

b0efcffe2f242499bae65a25d60667fc

Шановні співробітники та ветерани органів прокуратури!

Від імені жителів територіальної громади, Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Захист демократії та законності, боротьба зі злочинністю, дотримання конституційних прав і свобод громадян, а також нагляд за діяльністю влади – ось головні завдання, над виконанням яких ви старанно і ефективно працюєте.

Ваша щоденна робота вимагає мужності та стійкості духу, вірності обов’язку, високого професійного рівня. Адже саме люди, гаслом яких є “Закон. Честь. Гідність”, можуть утвердити у суспільстві високі ідеали справедливості та правопорядку.

Бажаю вам міцного здоров’я, кар’єрного росту, родинного затишку, наполегливості та наснаги! Нехай усі ваші справи на благо громади будуть успішними.

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК