Вітання Сергія Орлюка з нагоди Міжнародного дня волонтера

FB_IMG_1638686155553

Шановні волонтери!

Сердечно вітаю вас зі святом усіх людей доброї волі та доброго серця – Міжнародним днем волонтера!

Нині, у непрості для нашої держави часи, волонтерська спільнота стала тією потужною та впливовою силою, яка здатна об’єднувати, підтримувати і перемагати, простягати руку допомоги і давати надію на майбутнє. Саме ви – енергійні, активні та небайдужі громадяни, які віддано і безкорисливо працюють задля блага інших людей, – є авангардом українського суспільства, його опорою, совістю та честю.

За покликом серця, не вимагаючи нагород і подяк, волонтери опікуються усіма, хто перебуває у скруті, демонструючи при цьому найкращі моральні якості – милосердя, чуйність, людяність, патріотизм та скромність.

Від імені кожного, кому ви допомогли, та від імені усіх жителів бердичівської громади зичу вам миру, злагоди, довголіття, успіхів у всіх сферах життя та міцного здоров’я!

Нехай вас шанують люди та оберігає Бог!

З повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій ОРЛЮК