Placeholders_1

­­­16  грудня  2021 року о 12 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішень виконавчого комітету:

1. Про встановлення тарифів на централізоване водовідведення (очистка стічних вод).
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.08.2021 №218 «Про створення комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху Бердичівської міської територіальної громади».
  3. Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади.
  4. Про структуру, штати міського Палацу культури імені Шабельника Олексія Андрійовича.
  5. Про затвердження структури, штатів Бердичівської музичної школи.
  6. Про режими роботи окремих об’єктів (закладів) торгівлі та сфери ресторанного господарства.
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2021 №311 «Про встановлення коригованих тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії».
  8. Про свято відкриття Головної новорічної ялинки.
  9. Про придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій.
  10.  Про встановлення опіки та призначення опікуна.
  11.  Про надання статусу дитини-сироти, встановлення піклування та призначення піклувальника.

Загальний відділ