Новий тариф на очистку стічних вод вступить у дію з 01 січня 2022 року

1-19

Новий тариф на очистку стічних вод, а значить і загальний новий тариф на централізоване водопостачання й водовідведення для І категорії споживачів (населення), вступлять у дію не з моменту оприлюднення (18.12.2021 р), а з 01 січня 2022 року. Про це стало відомо на засіданні виконавчого комітету. Нагадаємо: члени комітету затвердили новий тариф на очистку стічних вод – 16,30 грн/м³, що до того становив 8,34 грн/м³. Разом із цим, відповідно, підвищився і загальний тариф на воду, до складу якого входить очистка (він склав 47,84 грн/м³). Втім, як повідомила головна спеціалістка відділу комунального господарства управління ЖКГ Наталія Палкіна, через певні проблеми, що виникли у зарахуванні оплати від населення, було вирішено перенести підняття тарифу на 01 січня 2022 року.

Окрім вищезгаданого проєкту рішення, члени виконкому затвердили іще кілька проєктів. Зокрема, на підставі Постанови КМУ № 1236 у бердичівській громаді продовжать карантин до 31 березня 2022 року. При цьому здійснення протиепідемічних заходів, звернули увагу на засіданні, продовжуватиметься.

Члени виконавчого комітету проголосували за затвердження перспективного плану роботи виконкому на 2022 рік та плану роботи на І квартал 2022 року. Кілька проєктів, винесених на їхній розгляд, стосувалися захисту прав дітей.