Різдвяно-новорічний Парад Сніговиків влаштували до свят на Центральній площі Бердичева (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1

Центральна площа Бердичева до різдвяно-новорічних свят готова! Переконатися у цьому можуть усі охочі, а той, хто зохотиться, зможе не лише помилуватися вбраними ялинками, а й потрапити… на Парад Сніговиків.

Так, це знову справа рук, таланту та уяви місцевих освітян. Якщо тогоріч у цей час усі садочки та школи Бердичева презентували ялинки, то 2022-й Центральна зустрічатиме в оточенні білосніжних та кругленьких символів сніжних зим. Автори цих диво-творінь запрошують мешканців та гостей громади завітати на Центральну площу: їхні снігові дітища, запевняють, неодмінно доведуть градус настрою до новорічного!