Сергій Орлюк передав солодкі подарунки “особливим” бердичівлянам

IMG_20211203_105632_1

З нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю міський голова Сергій Орлюк відвідав Бердичівський союз інвалідів та передав солодощі його підопічним.

Сьогоднішня дата, зазначив у своєму виступі міський голова, спонукає задуматися про цінність простих, здавалося б, речей – здоров’я, вільного пересування, свободи дій та вибору, стати милосерднішим та добрішим, почати допомагати тим, кому це необхідно. Люди з інвалідністю, переконаний Сергій Орлюк, хоч і потребують посиленої уваги та піклування, часто можуть слугувати прикладом для всіх інших. Адже вони, підкреслив, продовжують жити, любити, радіти і творити попри усі труднощі, котрі випали на їхню долю.

Міський голова побажав усім присутнім сили духу, витримки та оптимізму, а громада, запевнив, завжди підтримуватиме організацію і не лишатиметься осторонь її проблем.

Почесними грамотами від виконавчого комітету Бердичівської міської ради були нагороджені активістки союзу інвалідів – Валентина Наневська та Валентина Шпаченко.

Отримали солодощі і жителі місцевого геріатричного пансіонату, серед яких також чимало людей з особливими потребами.