Субвенцію у розмірі 34,0 млн. грн. спрямують «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці у тарифах

IMG_20211220_171522

Згідно чинного законодавства України, на підставі рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 р., субвенцію з державного бюджету у розмірі 34 066 647,16 грн. спрямують комунальному підприємству «Бердичівтеплоенерго» на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, що вироблялися, транспортувалися і постачалися населенню, бюджетним установам та організаціям, та тарифами «Бердичівтеплоенерго». За відповідний проєкт рішення проголосували депутати Бердичівської міської ради на 17-й позачерговій сесії.

Також було проголосовано за внесення відповідних змін до дохідної частини бюджету громади на 2021 рік та до видаткової частини спеціального фонду бюджету на 2021 рік.

Окрім того, на сесії депутати підтримали проєкт рішення, що стосувався матеріальної допомоги двом онкохворим мешканкам громади. Загальна сума допомоги складе 8,0 тис. грн.